wstecz

dalej 

353

1.Docisk drabiny DD

 

OPIS: 
Docisk drabiny DD przeznaczony jest do mocowania drabiny D (karta kat. nr 346) do wysięgnika W (karta kat. nr 344), wysięgnika ściennego WS (karta kat. nr 345) lub innych konstrukcji wsporczych z użyciem śruby z łbem grzybkowym z podsadzeniem M6x20. podkładkami i nakrętką M6. 

MATERIAŁ: 
Docisk drabiny DD produkowany jest z blachy ze stall węglowej konstrukcyjnej i zabezpiecza się go przed korozją przez cynkowanie.

 

 

 

Nr wyrobu Oznaczenie Masa [kg/szt.]
353/1 DD 0,04
 

 

2.Uchwyt drabiny UD

 

OPIS: 
Uchwyt drabiny UD przeznaczony jest do mocowania drabiny kablowej D (karta kat. nr 346) do Ściany w płaszczyźnie pionowej z użyciem kotwy stalowej (łącznika rozporowego M 10 lub M 12) l śrub z łbem grzybkowym z podsadzeniem M 10x20, podkładkami i nakrętkami. Kotwę stalową, rozstaw uchwytów UD i perforację w ściankach bocznych podłużnie drabiny D ustala się na obiekcie w zależności od przewidywanych obciążeń I rodzaju podłoża ściany. 

MATERIAŁ:
Uchwyt drabiny UD produkowany jest ze stali węglowej konstrukcyjnej i zabezpiecza się go przed korozją przez cynkowanie.

 

 

Nr wyrobu Oznaczenie Wymiar H drabiny [mm] Masa [kg/szt.]
353/2 UD 40 0,2
 

 

3.Uchwyt mocujący UM

 

OPIS: 
Uchwyt mocujący UM przeznaczony jest do mocowania drabiny kablowej D (karta kat. nr 46) do Ściany w płaszczyźnie pionowej w szybie kablowym z użyciem kotwy stalowej (łącznika rozporowego M10 lub M12) i śrub z łbem grzybkowym z podsadzeniem M10x20. podkładkami I nakrętkami. Kotwę stalową, rozstaw uchwytów UM i perforację w ściankach bocznych podłużnie drabiny ustala się na obiekcie w zależności od przewidywanych obciążeń i rodzaju podłoża ściany. Uchwyt UM wykorzystywany jest także w konstrukcji głowicy G2S (karta kat. nr 341/10). 

MATERIAŁ: 
Uchwyt mocujący UM produkowany jest z blachy ze stali węglowej konstrukcyjnej i zabezpiecza się go przed korozją przez cynkowanie.

 

 

Nr wyrobu Oznaczenie Wymiar H drabiny [mm] Masa [kg/szt.]
353/3 UM 40 0,7
 

 

4. Uchwyt uziemienia U

OPIS: 
Uchwyt uziemienia U przeznaczony jest do połączenia trasy drabin kablowych z szynami uziemiającymi lub innymi metalowymi elementami konstrukcyjnymi na obiektach budowlanych celu wyrównania potencjału. Uchwyt uziemienia U mocuje się do drabiny za pomocą śrub z łbem grzybkowym z podsadzeniem M10x20, podkładkami i nakrętkami. 

MATERIAŁ: 
Uchwyt U produkowany jest z blachy ze stali węglowej konstrukcyjnej i zabezpiecza się go przed korozją przez cynkowanie.
 

 

 

Nr wyrobu Oznaczenie Masa [kg/szt.]
353/4 U 0,2
 
 

5.Wieszak do drabin WD

OPIS: 
Wieszak do drabin WD przeznaczony Jest do zawieszania drabin D (karta kat. nr 346) na stojakach S (karta kat. nr 343) w płaszczyźnie pionowej. 

MATERIAŁ: 
Wieszak do drabin WD produkowany jest z blachy ze stali węglowej konstrukcyjnej i zabezpiecza się go przed korozją przez cynkowanie. 

 

 

Nr wyrobu Oznaczenie Masa [kg/szt.]
353/5 WD 0,1